Kassas  enne tasumist märkida/kinnitada transpordi valik ,tehes valikute (järgitulemine:itella:omniva) ees olevasse ringi täpp.

Vaikimisi transport järgitulemine.

Tasumine pangaülekandega tellimuse nr/arve nr. alusel.

Nõmm Invest OÜ  EE091010220232565222

Müügitingimused

Kauba tagastamise vorm

E-poe kaubad postitatakse kuni 7 tööpäeva jooksul.Keskmine postituse aeg 3päeva.

Kaupadele mis ei mahu pakiautomaati võimalik järgi tulla Vääna-Jõesuu või organiseerime  muu transpordi.Postipakk, ELS, DPD jne.

Transpordikulu tasub ostja.

Kaupa võimalik üle vaadata eelneval kokkuleppel.

Kui kaup peaks laost otsas olema saab klient 100% raha tagasi.

Enamus e-poes müüdavad kaubad on kasutatud ja neil võib esineda kasutusest ja loomulikust kulumisest tulenevaid jälgi. Suuremad puudused ja defektid on konkreetse eseme juures eraldi esile toodud.Kõikide kaupade fotosi võimalik vaadata täisekraanil ja suurendusega.

Müügil olev mehaanika, fototehnika, aparaadid, seadmed, masinad ja muud mehhanismid on eelkõige antikvaarse väärtusega ega ole mõeldud igapäevaseks sihipäraseks kasutamiseks.

Müügis olev kasutatud auto-mototehnika varuosad mõeldud taastamiseks.Varuosade töökindlus ei ole kontrollitud.Kui varuosa töökindlus meile teada on see toote infos kirjas.

Pretensioonide lahendamine vastavalt EV seadustele.

 1. Müügitingimuste kehtivus
  1) Müügitingimused kehtivad antiigistuudio.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Nõmm Invest OÜ (edaspidi Veebipood antiigistuudio) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
  2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad antiigistuudio veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
  3) Veebipood antiigistuudio jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel antiigistuudio.ee

 

 1. Hinnainfo

1) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (5päeva pärast tellimuse vormistamist).

2) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Nõmm Invest OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

3) Veebipood antiigistuudio jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel  antiigistuudio.ee

 

 

 1. Tellimuse vormistamine
  1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista tellimusˮ.
  3) Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina (kui veebipoes on selline jaotus).
  4) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Tellimus koos maksekohustusegaˮ.vm)  Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.
  5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
  6) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel T−R 11.00−18.00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15, vormistatakse tellimus järgneval teisipäeval. Kehtib ka „tulen kaubale ise järeleˮ tarnevaliku puhul.4. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood antiigistuudio.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood atiigistuudio.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood antiigistuudio.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 5 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

 

 1. Kohaletoimetamine
  1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood antiigistuudio.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
  2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
  3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
  4) Veebipood antiigistuudio.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood antiigistuudio.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

 

 1. Tagastamisõigus
  1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul (olenevalt toodetest või teenustest ei pruugi Tarbijal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama VÕS § 53 lg 4). Taganemisavalduse tüüpvorm on toodud veebipoe antiigistuudio.ee kodulehel.

2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab veebipoe antiigistuudio.ee kodulehelt ning saata see aadressile info@antiigistuudio.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4) Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
5) Klient ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood antiigistuudio.ee on nõustunud kaubale ise järele tulema.
6) Veebipood antiigistuudio.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel,  tarbijalt lepingu alusel saadud kauba tasud.Transpordi – ,  saatekulud ei kuulu tagastamisele.

 

 

 1. Vääramatu jõud
  1) Veebipood antiigistuudio.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood antiigistuudio.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

 1. Isikuandmete töötlemine
  1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel antiigistuudio.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

 

 1. Pretensioonide esitamise kord
  1) Veebipood antiigistuudio.ee vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood antiigistuudio.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

3) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

4) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood antiigistuudio.ee ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood antiigistuudio.ee
5) Veebipood antiigistuudio.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile antiigistuudio.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9) Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt antiigistuudio.ee ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel antiigistuudio.ee ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood antiigistuudio.ee ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

 

 1. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.